Witamy na stronie internetowej naszego gabinetu!

W ramach prowadzonej działalności świadczymy kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne.
W pracy fizjoterapeutycznej dążymy do tego by pomóc pacjentowi z dysfunkcją narządu ruchu.


Oferta

Oferta

Zakres świadczonych usług obejmuje terapię w zakresie dysfunkcji narządu ruchu w szczególności:
fizjoterapię w ortopedii, neurologii oraz ginekologii.

Jak pracujemy

Jak pracujemy

Podstawą do przeprowadzenia terapii jest pełny wywiad oraz badanie, które w zależności od odczuwanego bólu może być pełne lub limitowane. Celem wywiadu jest zebranie informacji dotyczących dolegliwości bólowych oraz dysfunkcji.

Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty zostanie przeprowadzony
z pacjentem wywiad, badanie oraz przeanalizowanie aktualnej dokumentacji medycznej.Jeśli celem spotkania nie jest tylko konsultacja fizjoterapeutyczna, to realizowana jest wówczas terapia próbna.

Witamy na stronie internetowej naszego gabinetu fizjoterapii

W ramach prowadzonej działalności świadczymy kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne. W pracy fizjoterapeutycznej dążymy do tego by pomóc pacjentowi z dysfunkcją narządu ruchu. Plan terapii dobieramy indywidualnie dla każdego pacjenta. Opiera się on o dokładnie przeprowadzony wywiad i badanie fizjoterapeutyczne.

Najważniejsze dla nas jest działanie skierowane bezpośrednio na mechanizm powstawania bólu czy dysfunkcji. W pracy z pacjentami, których głównym problemem jest ograniczenie aktywności życia codziennego odnosimy się do upośledzonej funkcji, ograniczeń ruchowych, by poprawić uczestnictwo we wszystkich sferach życia.


Aktualności

Dane Adresowe

Reditum Gabinet Fizjoterapii

47-224 Kędzierzyn-Koźle
ul. Piotra Skargi 23/3
Telefon: +48 790 856 143
Telefon: +48 500 003 927
E-mail: reditum@reditum.pl
Facebook: facebook

O nas

Świadczymy kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych działań, które skierowane są w stronę osób z dysfunkcjami narządu ruchu czyli układu neuro-mięśniowo-szkieletowego.